Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Z bezpečnostných dôvodov si ukladáme vašu IP adresu 3.234.245.72.
Je možné, že zadaný text bude viditeľný až po našom schválení.
Vyhradzujeme si právo na úpravu, vymazanie, prípadne nepublikovanie zadaného textu.
Peťo a Gabika napisal(a) dňa 3. novembra 2018 at 12:58:
Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za to, že ste s nami boli v náš deň a že vďaka Vám naň budeme mať krásnu spomienku. Video je krásne, komunikácia perfektná, určite Vás budeme len odporúčať. Prajeme Vám ešte kopu spokojných zákazníkov, ešte raz ďakujeme veľmi pekne!!! Peťo a Gabika, (08.09.2018)
Mirka & Maťko napisal(a) dňa 14. októbra 2018 at 13:52:
Ivko, sme radi, že sme si práve Teba vybrali za kameramana, PÁNA KAMERAMANA. Si super človek s veľkou profesionalitou vo svojej práci. Spolupráca s tebou bola príjemná. Teší nás, že máme tak krásnu spomienku na NÁŠ VEĽKÝ DEŇ 😊 A Vám ostatným, ktorí sa len zamýšľate ktorého kameramana si vybrať... Tak jednoznačne p. Ing. Ivana Barkáča. Za všetko Ti zo srdca ĎAKUJEME. Mirka & Maťko
Novomanželia Miška a Miško Zošiakovci napisal(a) dňa 7. septembra 2018 at 18:56:
Ďakujeme veľmi pekne za krásne natočenie a spracovanie videa. Komunikácia a dohadovanie okolo natáčania bolo super. Ešte raz ďakujeme že ste nám náš veľký deň spracovali do prekrásnej spomienky a samozrejme vás odporúčame. Máte krásnu prácu, želáme Vám ešte plno úspechov pri natáčaní.
Ewka a Denis napisal(a) dňa 17. decembra 2017 at 18:30:
Ďakujeme veľmi pekne za krásne spracované video, ktoré máme😊😊😊 Či v krátkej alebo dlhej forme sme neskutočne veľmi radi a spokojní, že práve ty si nám nahrával náš veľký deň... 😉😉 Ivan Barkáč ďakujeme srdečne a prajeme, aby sa ti to takto krásne a výborne točilo aj naďalej.. Spracoval si náš veľký deň na 100%. Ďakujeme a môžeme len odporúčať.
Majka a Janko Žigovci napisal(a) dňa 9. októbra 2017 at 6:20:
Chceme sa aj my pridať ku všetkým ľuďom tu a vysloviť obrovské a úprimné ĎAKUJEME pánovi Ing. Barkáčovi za jeho nielen profesionálny, ale najmä veľmi milý prístup. Z nášho svadobného dňa máme len a len samé krásne spomienky a pozitívne ohlasy na svadobné video od našich známych. Pána Barkáča môžeme len a len odporučiť. 😊
Dominika a Jakub Sedliakovci napisal(a) dňa 28. augusta 2017 at 16:55:
Sme radi, že sme si vybrali práve vás, odporučila vás moja kamarátka a som rada, že sme dali na jej radu. Bola to jedna veľká udalosť pre mňa a manžela kde ste boli ako náš člen rodiny. Ďakujeme za krásne video a fantastický prístup . S pozdravom Dominika a Jakub.
Janka Šüvegová napisal(a) dňa 24. augusta 2017 at 21:26:
Dobrý deň, už som videla video. Všetko je neuveriteľne krááásne! Sme maximááálne spokojní, ako s Vašim prístupom, profesionalitou, či videom, proste so všetkým....!!! Máte to premakané. Aj sme sa nasmiali, aj nás dojalo čo malo... zimomriavky boli 🙂 Nemám čo vytknúť, všetko dokonalé, naozaj ... Som rada, že sme si vybrali práve Vás, môžem vás všetkým len ODPORUČIŤ ...!! Veľká Ďakujem 😊
Evka a Marek Stehlíkovci napisal(a) dňa 23. augusta 2017 at 20:11:
Radi by sme sa chceli poďakovať za skvelú prácu pánovi kameramanovi Ing. Ivanovi Barkáčovi. Veľká pochvala patrí kameramanovi za skvele odvedenú prácu, ktorú odviedol na 1000 %. Musíme povedať, že spolupráca s ním bola príjemná. Spracovanie DVD sa nám neskutočne páči a sme spokojní až nad mieru. Prostredníctvom tohto skvele spracovaného videa si môžeme spolu s našou rodinou pripomenúť na náš KRÁSNY DEŇ vďaka VÁM. Sme maximálne spokojní, ostane nám krásna spomienka na náš svadobný deň. Môžeme len odporučiť tohto úžasného kameramana Ing. Ivana Barkáča. Jeho práca je krásna a kvalitná. Ešte raz Veľké ĎAKUJEME.
Peťka a Marek Forgáčovci z miesta Hnúšťa napisal(a) dňa 24. novembra 2016 at 11:50:
Pána kameramana Ing. Barkáča môžme len a len odporučiť. Napriek svadobným stresom, ktoré sú počas svadobného dňa samozrejmosťou, nás tento milý pán kameraman usmernil, poradil keď sme nevedeli čo a ako. Celkovo komunikácia s ním je veľmi príjemná a bezproblémová. Tento pán kameraman vie čo robí a robí to geniálne. So samotným DVD sme veľmi spokojní a keď sa nás niekto opýta na dobrého kameramana, jednoznačne odporúčame pána Barkáča. PS: Pán Barkáč, ešte raz veľmi pekne ďakujeme za Vaše služby a prajeme Vám ešte veľa, veľa spokojných mladomanželov, minimálne tak spokojných, ako sme my. 🙂
Janka a Miloš Babeľovci napisal(a) dňa 30. septembra 2016 at 21:56:
Chceli by sme sa aj touto cestou poďakovať Ing. Barkáčovi za naozaj precízne odvedenú prácu. Má absolútne profesionálny prístup a komunikácia s ním bola úplne bezproblémová. Nakoľko nie sme z okresu Poltár, spracovanie videa sme riešili telefonicky alebo prostredníctvom mailov. Do bodky splnil naše požiadavky a očakávania. Popravde, videozáznam, ktorý nám doručil je nad naše očakávania. Bolo nám cťou, že práve p. Barkáč zvečnil náš deň. Takže vrelo ODPORÚČAME!!!
Zuzana Chochulová napisal(a) dňa 5. septembra 2016 at 11:07:
Najlepší pán kameraman, akého sme si mohli zvoliť. Neľutujeme a určite ho vrelo ODPORÚČAME. Skvelá komunikácia, bezproblémová spolupráca, rýchle dodanie videa. Pán kameraman bol veľmi ochotný, splnil nám všetky priania a naše požiadavky, dalo sa s ním bez problémov dohodnúť. Sme mu vďační za kvalitné video a svadobný klip, ktoré sú na profesionálnej úrovni. Svoju prácu si urobil precízne. Cena je primeraná a naozaj zodpovedá kvalite, ktorú ponúka. Môžeme ho len a len odporučiť. Je to pán kameraman s veľkým ,,P". Ešte raz ďakujú manželia Chochulovci.
Jozef Radka Malčekovci napisal(a) dňa 4. novembra 2015 at 21:28:
Môžme len súhlasiť. Tiež, keď sme hľadali kameramana išli sme riadne cez okres, keďže sme z Detvy. Bol na odporúčaný jednou známou a vôbec neľutujeme. Spoľahlivý, veľmi príjemná komunikácia, dvd bolo ani nie do mesiaca hotové a veľmi pekne spracované. Boli sme nadmieru spokojní, môžeme len odporúčať.
Veronika Schvarcová napisal(a) dňa 4. novembra 2015 at 19:27:
My sme s pánom Barkáčom boli tiež veľmi spokojní. Už je to síce 7 rokov, no svadobné DVD je stále v kurze a nie len u nás dvoch, ale aj u ostatných členov rodiny.
Andrea Turčániová Ballová napisal(a) dňa 4. novembra 2015 at 15:36:
Vo chvíli, keď sme si hľadali kameramana sme siahali mimo okres a vybrali sme si p. Barkáča. Mnohí sa pýtali a odkiaľ bude kameraman - že z Poltára, tak trochu boli zaskočení a prekvapení. Nuž lepšia voľba to byť nemohla!!! S veľkým očakávaním sme čakali zásielku, v ktorej bolo naše svadobné DVD. Po pozretí je obrovská spokojnosť a slová skvelé, úžasné, fantastické sú práve tu na svojom mieste. Obrovské ďakujem za 100% odvedenú profesionálnu prácu a prístup!!! Hovorí sa, že risk je zisk a tiež kto hľadá nájde. My sme získali a našli presne to čo sme hľadali, ba dokonca oveľa viac. Každý kto sa nevie rozhodnúť a zvažuje nad kameramanom a hľadá - a bude čítať túto recenziu - odkaz pre Vás : "Neváhajte a objednajte si p. Barkáča, lepšie už urobiť fakt nemôžte, Vaša spokojnosť bude nad Vaše očakávania!!!. No šup šup už mu aj volajte 🙂 !" Ešte raz vám patrí obrovské ďakujem!!! Bolo nám cťou!!!
Jana Kováčová napisal(a) dňa 4. novembra 2015 at 14:25:
No veru, veru pravdu má ta moja sestrička. Naozaj Vám Ivan Barkáč patrí obrovské ĎAKUJEM za super prístup a ešte lepšiu robotu.
Veronika Schvarcová napisal(a) dňa 26. októbra 2015 at 20:47:
Aj ja môžem len súhlasiť. Aj naše DVD je super. Pozeráme ho dosť často a nie len my, ale aj naši blízki. Stále mám pocit, akoby som bola tam.
Lucia Úradníková Ihringová napisal(a) dňa 26. októbra 2015 at 18:13:
Dodatočne by sme radi poďakovali a ocenili skvelú prácu kameramana Ing. Ivana Barkáča. Veľká pochvala a ešte väčšie ďakujem patrí skvelému kameramanovi, ktorý je vynikajúci profesionál a svoju prácu si odviedol na 1000%... Musíme povedať, že spolupráca bola príjemná aj napriek svadobnému stresu! Spracovanie DVD sa nám páči a je prese podľa našich predstáv. Prostredníctvom skvelého spracovaného DVD sa môžeme podeliť o zážitky zo svadobného dňa aj s rodinou. Video presne vystihuje atmosféru nášho svadobného dňa a lepšie sme si vybrať nemohli! Sme maximálne spokojní, zostane nám krásna spomienka na náš svadobný deň! Môžeme len a len odporučiť kameramana Ing. Ivana Barkača, lebo jeho práca je veľmi profesionálna. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME!
Martina Furtáková napisal(a) dňa 14. októbra 2015 at 14:34:
Ďakujem p. kameramanovi Ivanovi Barkáčovi za krásne video a za to, ako poctivo si robil svoju prácu 🙂 Lebo ja som sa zabávala natoľko, až som tú kameru ani nevnímala.
Miroslava Mia Suderova napisal(a) dňa 31. mája 2015 at 21:57:
Ďakujeme krásne, je to urobené perfektne.
Mirka Mináčová Ľuptáková napisal(a) dňa 25. júna 2014 at 15:39:
Super.. Perfektné 😉 ODPORÚČAME, geniálna spolupráca 🙂
Kamila Durik napisal(a) dňa 11. novembra 2013 at 11:21:
Naozaj dobrý kameraman, odporúčam všetkým 🙂 Ešte raz ďakujeme za dobrú prácu :)))
Marcel Durik napisal(a) dňa 7. novembra 2013 at 12:31:
Ahoj Ivan Barkáč, tak DVD už máme doma. Sme veľmi spokojní, je super... A touto cestou sa Ti chceme srdečne poďakovať… ĎAKUJEME...
Marek Fekiač napisal(a) dňa 18. septembra 2013 at 10:58:
Nevesty a mladí zaťovia... Vrelo odporúčam po našich skúsenostiach. Fotografka: Helena Svrčková a kameraman Ivan Barkáč. Príjemní ľudia, veľmi dobrá spolupráca a ich samotná práca na veľmi vysokej úrovni. Veľmi peknú pamiatku máme a budeme mať. Ďakujeme ešte raz 🙂
Martin Pinka napisal(a) dňa 2. júla 2013 at 18:21:
Za videozáznam ďakujem kameramanom Ivanovi Barkáčovi z firmy IBstudio PT a Júliusovi Imrovičovi z firmy Plutos PT. Super zohratí chlapi, navodia príjemnú atmosféru pri točení, žiadny stres. ODPORÚČAM ich každému, kto chce akýkoľvek kvalitný záznam.
Janka Rosorius napisal(a) dňa 11. novembra 2011 at 14:04:
Ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za Vašu výborne odvedenú prácu. Všetci naši zahraniční hostia boli z Vašej práce nadšení a vyhlásili, že máme peknú profesionálnu spomienku. Ďakujem, Janka a Oli.