Kameraman na svadbu

IMG_2522…nech kvety vám kvitnú v živote také, aké svadobnú kyticu zdobia, nech vernosť je vám symbolom, pre ktorý sa často slzy ronia.

Nasnímam celý svadobný deň, od príprav u nevesty a ženícha až do konca svadobnej hostiny. Pred nakrúcaním si podrobne preberieme jednotlivé scény a dohodneme aj tie najmenšie detaily, tak aby záznam vášho svadobného dňa vyzeral podľa vaších predstáv.

Záznam spracujem na PC podľa vopred dohodnutého scenára. V prípade záujmu o ozvučenie vlastnou hudbou je nutné dodať hudobné CD a taktiež fotografie z domáceho archívu, ktoré budú zapracované do výsledného videozáznamu.

 

Kameraman na stužkovú

IMG_8628…Obleky, kravaty, profesor dojatý, pri pulte on a ty, dievčatá zmenené šatami na dámy, úsmevné spomienky, už je to za nami, ááá… Navždy sa zachová náš videozáznam stužková, keď si sa nesmelo choval tak dospelo, až si sa čudoval, tá vaša stužková…

Video záznam obsahuje zaujímavý klip so študentami v triede a exteriéri. Celý záznam stužkovej slávnosti alebo venčekového plesu môže byť po dohode nasnímaný 2 kamerami pre dokonalejšie zachytenie deja. Natočený materiál do výslednej podoby spracujem v PC. V prípade záujmu o ozvučenie vlastnou hudbou je nutné dodať hudobné CD a taktiež fotografie z vášho triedneho archívu, ktoré budú zapracované do výsledného videozáznamu.

Záznam sa skladá z viacerých tématických častí a jeho konečnú podobu si študenti určia sami. Všeobecne sa držím nasledovnej osnovy:

  • ÚVOD: pečatenie triednej knihy, prípravy, záznam v škole a triede
  • PROGRAM: kompletný záznam scénok
  • ZÁBAVA: zostrih voľnej zábavy + Polnočný súd, rozbitie krčaha, torta + po polnoci voľná zábava
  • ZÁVER: záverečný zostrih /rekapitulácia/

 Mojou snahou je vytvoriť pre študentov DVD, ktoré bude pre nich zaujímavé, vtipné a bude verne zobrazovať priebeh dňa, v ktorom symbolicky prekročili prah dospelosti.