Panasonic AG-HMC 151

Používam špičkovú 3-CCD profesionálnu bezpáskovú kameru Panasonic AG-HMC 151 so záznamom na SD kartu v AVCHD formáte az do 24 Mbps s excelentnou kvalitou záznamu a žiadnymi drop-efektami, ktorá podporuje full-HD (1920 x 1080) záznam. Vaša svadba, stužková, birmovka alebo iná udalosť bude s touto kamerou a mojimi skúsenosťami zaznamenaná v tých správnych farbách a vo výbornej kvalite.

Videokamera Panasonic AG-HMC 151-E je full HD kamera rady AVCCAM od spoločnosti Panasonic. Kamera adaptuje dostupné technológie v oblasti objektívov s priemerom 72mm, snímacej a záznamovej sekcie. Kamera je vybavená tromi vysokocitlivými 1/3″ CCD snímačmi a umožňuje vysoko kvalitný Full-HD 1920×1080 záznam v kodeku AVCHD. Kamera AG-HMC151E s priemerom objektívu 72mm a vo svojej triede bezkonkurenčným uhlom záberu 28 mm, poskytuje výnimočnú všestrannosť bez potreby akýchkoľvek adaptérov či konvertorov.

manfrottoFlycam 400 Active – profesionálny kamerový stabilizátor, ktorý slúži pre elimináciu otrasov kamery.

Manfrotto – profesionálny videostatív s pologuľou pre rýchle vyváženie a vysokokvalitnou fluidnou hlavou, pričom nohy statívu sú zdvojené pre maximálnu stabilitu.

Fotoaparát Panasonic Lumix DMC-GH4R

panasonicNový LUMIX DMC-GH4R nadväzuje na obľúbený a oceňovaný typ DMC-GH4, prináša ale zásadné vylepšenia predovšetkým pre náročných milovníkov videozáznamov, prípadne pre profesionálnych filmárov. Hybridný model na pomedzí fotoaparátu a kamery teraz umožňuje neobmedzené¹ natáčanie v ultravysokom rozlíšení 4K (Cinema 4K: 4096×2160 pri 24 obr/s, resp. QFHD 4K: 3840×2160 až pri 30 obr/s vo formáte MOV/MP4). pilotflyRozlíšenie 4K umožňuje natáčať videozáznamy v doposiaľ nevídanej kvalite, uživatelia sa môžu tešiť na špičkové farebné podanie a presnosť doteraz vyhradenú iba profesionálnym kameramanom.

Pilotfly H2 – najlepší 3-osý jednoručný stabilizátor špeciálne navrhnutý pre bezzrkadlové a DSLR fotoaparáty s max. hmotností 2,2 kg.

 ZOOM H2N

zoom-h2nZOOM H2N je záznamník, ktorý ponúka úžasnú kvalitu záznamu. bez ohľadu na aplikáciu, prináša to najlepšie zo stereo nahrávania. H2N je prvý vreckový rekordér , ktorý ponúka Mid-Side stereo nahrávky, pri ktorých sa spája smerový mikrofón, ktorý zachytáva zvuk priamo pred vami a bi-directional Side mikrofón, ktorý zachytáva zvuk z ľavej a pravej strany. H2N je jediným prenosným rekordérom s piatimi mic kapsulami.

RODE NTG-1

Profesionálny smerový kondenzátorový mikrofón pre zabezpečenie čo najlepšej kvality zvuku. Mikrofón ponúka čistý symetrický výstupný signál s veľkým odstupom signál-šum. Tento mikrofón je navrhnutý pre profesionálne filmové natáčanie, prácu s videom, televízne prenosy a hudobný priemysel. Pracuje so štandardným fantómovým napájaním 48V. Výstupný signál je symetrický. Vďaka svojej nízkej hmotnosti je NTG-2 ideálny pre použitie priamo na kamere.

V spojení so spomínanou technikou používam kamerové svetelné zdroje SONY.